Tri cool outfita koje želimo da rekreiramo ovog vikenda

Odevne kombinacije

Tri odevne kombinacije za vikend u gradu

Pred nama je topao vikend tokom kojeg će se teperature kretati oko prijatnih 20 stepeni što će biti idealna prilika da odemo u šoping, izađemo sa prijateljima i obiđemo nova mesta u Beogradu ili da sa decom provedemo dan u parku. Bez obzira na to kakvi su vaši planovi, ono što će vam sigurno biti potrebno jesu jednostavne i ležerne odevne kombinacije u kojima ćete se osećati udobno i izgledati šik. Mi smo odlične outfit ideje i ovog puta pronašli na Instagram profilima modnih influenserki, koje savršeno kombinuju najpopularnije trendove i komforne modne klasike, koji se ovog proleća nalaze u ormarima većine žena.

PROČITAJTE: Već je izvesno da će ovo biti najpopularnije sandale predstojećeg leta

ODEVNE KOMBINACIJE ZA VIKEND PRED NAMA

Mada će nas od sledeće nedelje ponovo sačekati kiša i zahlađenje, subotu i nedelju obeležiće prave prolećne temperature pa će okosnicu većine naših stajlinga činiti lagani i udobni komadi kao što su altlet majice, košulje, capri pantalone ili midi suknje. Ako niste sigurni šta da obučete ovog vikenda, u nastaku vam donosimo tri odlična predloga.

KOŠULJA I CAPRI PANTALONE

Već smo vam pisali o tome da su se kapri pantalone ove sezone vratile u velikom stilu, a nama se posebno dopala ova kombinacija sa klasičnim komadima koje svaka devojka ima u svom ormaru. Kao što možete da vidite, ovaj model odlično izgleda u paru sa klasičnom košuljom sa plavo-belim prugama i slingback potpeticama, posebno ako u čitavu modnu kombinaciju unesete i neočekivani detalj, poput efektnog kaiša.

INJournal izbor

MASSIMO DUTTI,
cena: 8.990 RSD
STRADIVARIUS,
cena: 1.690 RSD

POVRATAK U 90-TE

Kombinacija sportskih pantalona i visokih potpetica dugo je bila jedan od najomraženijih trendova iz 90-tih za koji smo mislili da se nikada neće vratiti. Međutim, stvarnost nas je demantovala pa ukoliko osećate nostalgiju za modnom iz tog perioda, ova kombinacija će verovatno biti vaš prvi izbor.

INJournal izbor

MM6 MAISON MARGIELA,
farfetch.com

JEDNOSTAVNO I UDOBNO

Ako želite stajling u duhu sezone, koji je pri tome nosiv i udoban, jednostavno iskombinujte maslinastu košulju od lana i crnu suknju do kolena. Dodajte i mokasine sa otvorenom petom i vrećastu torbu i dobićete stajling za bilo koju dnevnu priliku.

INJournal izbor

MASSIMO DUTTI,
cena: 24.990 RSD

Tekst: Ivana Nikolić
Naslovna fotografija: @marie.helenedbs
Foto: Instagram, Promo

Podeli

Scroll to Top